Paintballové zbrane
Používame poloautomatické zbrane Spyder, ktoré sú jednoduché na obsluhu a servis, spoľahlivé a odolné. V súčasnej dobe máme paintballové komplety pre 16 hráčov, ale pokiaľ budete potrebovať zabezpečiť akciu pre väčší počet hráčov, tak nie je problém. K pohonu zbrane slúži vzduch v 48oz fľaši, ktorá vystačí na 500 rán, na zbrani je nasadený gravitační zásobník na 200 ks guličiek.

Ochranné masky
Pri hraní paintballu je najdôležitejšia ochrana očí a hlavy. Potom je hra na prosto bezpečná a nič vážneho sa Vám nemôže stať. Pre Vaše pohodlie používame len masky s dvojitým termálnym sklom, ktoré obmedzuje rosenie a zabezpečí dobrý výhľad pri hre.

 

 

Oblečenie
Paintball môžete hrať v čomkoľvek, ale do poručujeme niečo pevného a voľného, čo utlmí náraz guličky a zásah toľko neštípe. Veľa ľudí robí chybu, že si na seba vezme veľa vrstiev, aby je zásah toľko nebolel, ale akurát sa potí tak, že im ani maska s dvojitým sklom nepomôže, nič nevidí a nemôžu sa poriadne hýbať. Farba od guličiek sa dá bezproblémov vyprať, ale aj tak budete viac ušpinení od blata a prachu, keď sa budete plaziť, než od farby. Pokiaľ budete potrebovať, tak Vám na ihrisku zapožičiame maskáčový overal a ochranné rukavice, aby Vás zásah nebolel, keď dostanete zásah na prsty.

Paintballové guličky
Obal guličky tvorí tenká želatínová škrupina, ktorá je naplnená ekologickým, netoxickým a vo vode rozpustným farbivom, ktoré sa ľahko umyje vodou či vyperie v pračke. Priemer guličiek je 0,68″ a váha 3g. Guličky sú biologicky nezávadné a keď ju ochutnáte ( čo sa občas stane, keď dostanete zásah do masky ), tak sa Vám nič nestane. Používame len kvalitné guličky značky PBS a TOROBALL.